top of page
  • Yazarın fotoğrafıemresemiz

Cep telefonu saklama dolabı

Cep telefonu saklama dolapları, cep telefonlarını güvenli bir şekilde gözden ve akıldan uzak tutmanın harika yollarıdır. Bu cihazlar, müşterilerin dolabın kilidini açmak ve telefonu almak için bir anahtar yerleştirdiği bir kilit kutusuna rahatça sığar. Bu saklama ünitelerinin üst kısmında kullanışlı bir taşıma sapı bulunur. Anahtarlı kilitli bir ana kapısı vardır ve tüm bölmeler içinde bulunur. Ana kapıyı şarj amaçlı bile kullanabilirsiniz. Sürekli olarak birkaç telefon taşıyorsanız ve bunları tutmak için bir çekmece kullanmak istemiyorsanız bu harika bir fikir.Telefon dolabı modellerini web sitemizden görebilirsinz.

Çok işlevli bir telefon saklama dolabı, LCD ekranlar, Anakartlar, piller ve vidalar gibi aygıtları ve parçaları saklamak için bir yer olarak da kullanılabilir. Tasarım estetik açıdan hoş ve kurulumu kolaydır. Bu güvenli cep telefonu saklama dolaplarını kullanmak, hırsızların kişisel bilgilerinize erişmesini engelleyecektir. Kabin, elektromanyetik alanlara dayanıklı olmasını sağlayan paslanmaz çelik bir elektrolitik levhadan yapılmıştır. Ayrıca yüzme havuzları ve su parkları gibi halka açık yerlerde kullanım için uygundur. Kulüplerde ve okullarda da kullanılabilir.

Çok yönlü telefon saklama dolabı, kapıyı açmadan telefonunuzu yerleştirmeyi kolaylaştıran ayrı açıklıklara sahiptir. Cep telefonlarına zarar gelmesini önlemek için bölmeler şok emici paspaslarla kaplandığından okul çocukları için de güvenlidir. 12.6"x7.9"x20.1"/32x51cm boyutlarındadır ve otuz yuva ile birlikte gelir. Yuvalar 6,3" genişliğinde ve 2,0" derinliğindedir.4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page